logo
gora

 
 
 
 
NOWY TEMAT


Dzieci chorują częściej
Tiki
Wirus HPV

 
 
 
Kupuj 30% taniej w Klubie Calivita
PARAPROTEX

Kuracja oczyszczająca z pasożytów, grzybów
i bakterii chorobotwórczych

Obecność pasożytów (lamblie, glisty, owsiki, tasiemiec, przywry i inne robaki), jak również bakterii chorobotwórczych (gronkowiec, paciorkowce, clostridium, salmonella, E.coli, schigella i inne) i szczególnie drożdżaków (grzybica jelit, płuc, candida, drożdżaki pochwy i innych narządów), mogą być przyczyną pojawiania się dolegliwości na tle alergicznym, astmy lub ich nasilania oraz wielu innych chorób, których występowania nie łączymy z obecnością intruzów w naszym organizmie, a określamy mianem chorób cywilizacyjnych.

Aby skutecznie wytępić pasożyty, kuracji muszą się poddać wszyscy członkowie najbliższej rodziny oraz domowe zwierzęta!

Kuracja profilaktyczna:

Kurację profilaktyczną stosuje się u zdrowych osób, aby nie zapadały na infekcje oraz na długi czas u osób, które usunęły pasożyty, ale nie chcą narazić się na kolejne zarażenie. W takim wypadku kurację profilaktyczną stosuje się nawet do 1-2 roku czasu, aby silnie wzmocnić organizm, uniknąć podawania antybiotyków i innych chemicznych leków osłabiających immunologię i sprzyjających infekcjom.

AC-Zymes

- stosuj  1 do 3 kapsułek podawanych dzienne na czczo w zależności od wieku (1 kapsułka
na 30 kg masy ciała);

Nopalin

- stosuj 1 do 3 tabl. dziennie w zależności od regularności wypróżnień oraz masy ciała między posiłkami (1 tabl. na 30kg masy ciała);

Paraprotex

- podawany jako profilaktyka 1 do 3 tabl. dziennie(1 tabl. na 30 kg. masy ciałaa) lub wymiennie
z Pure Yucca, stosowana jako profilaktyczna kuracja oczyszczająca przed pasożytami raz na pół roku.
Paraprotex można stosować wymiennie z Pure Yucca 1 tabl. 3xdziennie (przeliczaj 1 tabl. Na 30 kg. masy ciała)

Ocean 21

- stosuj 20-40 ml. rozpuszczone w 1l. czystej wody do popijania w ciągu dnia lub miarkami
1-2x po 20 ml.
Uwaga ! Nie stosować u osób z nadczynnością tarczycy– wybierz zamiennie VirAgo lub Noni.
Ocean 21 skutecznie odkwasza nerki, jelita, wątrobę oraz neutralizuje i wypłukuje z organizmu toksyny i jady wytwarzane przez bakterie, wirusy i pasożyty.

C-500/ C-1000

- stosuj 2 razy dziennie po 1 tabl. C 1000 ( lub 2 x po 2 tabl. C 500)  razem z posiłkiem (dawka dla osoby dorosłej na około 50-70kg masy ciała, przy wadze około 30kg podajemy 1 tabl. C 1000 lub 2 x dziennie po 1 tabl. C500) – przeliczaj 1 tabl. C-1000 na 30 kg. masy ciała
Dla dziecka na około 20- 25 kg masy ciała podajemy 1 i 1/2  tabl. C 500 dziennie.
Dla dziecka na około 15kg masy ciała podajemy 1 tabl. C 500 dziennie.
Witamina C w C-500 / C-1000 działa przeciwzapalnie i wzmacniająco na organizm. Poprzez poprawę odporności pomoże Ci odpierać ataki wirusów, bakterii i wzmocni ochronę przed pasożytami.

Warto pamiętać o dodatkowym wspomaganiu układu immunologicznego. W tym celu można podawać multiwitaminy, Garlic caps lub idealny do tego celu ImmunAid

Właściwe odżywianie przeczytaj tutaj>>

Kuracja lecznicza - oczyszczanie z pasożytów i toksyn:

UWAGA - przed podaniem ParaProteX!!!
Warto wstępnie uruchomić podstawowe mechanizmy oczyszczania jelita i wątroby stosując  produkty m.in. Nopalin i AC-Zymes,
a dopiero po tygodniu wprowadzić kurację ParaProteX.

AC- Zymes

stosuj 1 kapsułkę na 10 kg. masy ciała.
Dla osoby o wadze ok. 50-70 kg. stosuj 3x2kaps przed posiłkiem, analogicznie dla dziecka o wadze 20 kg. stosuj 2x1 kapsułce w ciągu dnia.

Nopalin

– stosuj 1 tabletkę na 10 kg. masy ciała. (np. dla dziecka o wadze 20 kg. stosuj 2 x po 1 kapsułce dziennie przed przed posiłkiem).
Dawkę obliczyć analogicznie dla osób o większej masie ciała. Dawkę rozbić na mniejsze porcje i podawać 2 lub 3 razy dziennie między posiłkami z dużą ilością płynów.
W sytuacjach poważnego zatrucia organizmu toksynami z pasożytów (drożdżaki, robaki, bakterie), warto podawać również OCEAN21 i etap wstępny udrażniania kanałów wydalniczych przedłużyć nawet do 1 miesiąca. Dopiero po tym okresie należy rozpocząć wprowadzanie ParaProteX. To bardzo  ważne, aby zminimalizować objawy oczyszczania i sprawnie usuwać toksyny powstałe w wyniku wybijania pasożytów z organizmu.

Ocean21

- odkwaszanie jelit, nerek, wątroby , neutralizacja toksycznych jadów, pasożytów, grzybów
ii bakterii chorobotwórczych.
Stosuj 30-90ml. rozpuszczone w 1 L czystej wody i popijaj cały dzień. Można też stosować kurację miarkami 2-3 x dziennie po 30ml dla osoby dorosłej (60-90 kg masy ciała).
U dzieci 2-3 razy dziennie po łyżeczce stołowej (na każde 10kg masy ciała podawać  10 ml. Ocean21).

ParaProtex

- silna kuracja oczyszczająca przed pasożytami podawana przez ok. 3 miesiące od najmniejszej dawki do maksymalnej.
Osoby dorosłe
Zacznij od podawania 1 tabletki Paraprotex. Po 3-4 dniach zwiększ dawkę o kolejną tabletkę. Stopniowo, kolejno co 3-4 dni zwiększaj dawkę o kolejną tabletkę dochodząc do dawki maksymalnej.
Dawka maksymalna: 1 tabletka na 10 kg. masy ciała

 

Strona w rozbudowie - zapraszamy wkrótce...

góra>>


 
zamów
pytanie