logo
gora

 
 
 
 
NOWY TEMAT


Dzieci chorują częściej
Tiki
Wirus HPV

 
 
 

Kupuj 30% taniej w Klubie Calivita

Liczy się najlepsza jakość czy najniższa cena?

Wybierając suplementy dla siebie wybieraj mądrze,
tu chodzi o Twoje zdrowie!>> Czy wiesz jaka jest różnica w jakości suplementów dostępnych na ........rynku?

>> Czy wiesz jak duże znaczenie ma to co wybierzesz?

>> Przeczytaj jak wielka jest różnica!

>> Poznaj różnicę między przeciętnymi, a najlepszymi suplementami!


Suplementy wielu firm zasadniczo różnią się między sobą sposobem pozyskiwania składników leczniczych, rodzajem technologii produkcji, standaryzacją i mocą działania leczniczych wyciągów roślinnych.  Różnią się naturalnością lub domieszkami syntetycznymi,  a przede wszystkim posiadają lub nie najważniejsze światowe certyfikaty. To zapewnia wysoką markę firmie i najlepszą jakość jej produktu, jego skuteczność leczniczą oraz 100% gwarancję bezpieczeństwa. 
Jeśli jako klient nie znasz tych różnic, to nie potrafisz dokonać właściwego wyboru i często podobnie jak statystyczne 80% społeczeństwa, sugerujesz się wyłącznie ceną zakupu, jako jedynego zrozumiałego Tobie kryterium wyboru.

Czy Ty też właśnie tak postępujesz?

Jeśli jednak zbierzesz więcej informacji, łatwiej Ci będzie dokonać najwłaściwszego doboru tych faktycznie skutecznych i leczniczych suplementów żywieniowych oraz poznasz najlepsze marki takich firm.

Jedną z najlepszych firm spełniającą wszystkie powyższe kryteria, a w tym najwyższe normy czystości, naturalności
i wysokiej jakości swoich produktów, jest-

CALIVITA INTERNATIONAL
Działa ona na terenie całej Europy oraz w Polsce.

Tradycyjnie na etykiecie opakowania suplementu produkowanego zgodnie z normami GMP i FDA takich jak Calivita International znajdziesz raport, dotyczący ilości najważniejszych składników, standaryzacji składników roślinnych oraz przeznaczenia i sposobu profilaktycznego zastosowania danego produktu oraz systemu produkcji zgodnie z najważniejszym światowym certyfikatem FDA Taki raport zawsze znajdujesz na opakowaniach naturalnych suplementów CaliVita International, komponowanych zgodnie z najnowszymi normami i według receptur opracowanych na podstawie wielu badaniań naukowych. Gwarantuje to wysoką skuteczność działania leczniczego suplementów i ich bezpieczeństwo stosowania zgodnie z normami.

Teraz ważna informacja dla Ciebie!

Dowiesz się dlaczego tak wiele suplementów różnych firm nie spełnia Twoich oczekiwań. Często opis na etykiecie i w ulotce jest zbyt ogólny i nie wyszczególnia ilości wiodących składników leczniczych. Produkt taki nie daje Ci gwarancji tego, czego się po nim spodziewasz. Zdarza się, iż biologicznie czynnych składników leczniczych nie ma w preparacie, ale są tam tylko wysuszone ziołowe liście lub zapasteryzowany płyn z lecytyną, noni czy witaminami.

Zauważyłeś już pewną prawidłowość, iż niższa cena często oznacza suplement półsyntetyczny a bardzo niską cenę mają tylko syntetyki. Takie produkty służą wyłącznie do profilaktyki, a nie do diagnozowania i leczenia poważnych chorób. Nasze apteki czy sklepy ze zdrową żywnością pełne są podobnych produktów półsyntetycznych. Tanie półsyntetyczne tzw. "odpowiedniki" oryginałów w tym również pasteryzowane soki noni, sprzedawane są nawet na bazarach...

Ale czy Ty chcesz stosować takie półsyntetyczne
lub czysto chemiczne "odpowiedniki"?

Czy wiesz, że Twój organizm ich nie lubi, bo są sztuczne, zakwaszając Twój organizm, niszczą homeostazę, a w większych ilościach mogą nawet spowodować poważne zatrucie?

Od 1994 roku zgodnie z uchwałą amerykańskiego Kongresu, suplementy nie podlegają tak surowym przepisom jak sprzedaż leków. Przeciętne firmy już  nie muszą starać się o atesty GMP  i dalej o FDA. Wobec nie do końca zrozumiałych przyczyn (być może wpływowi właściciele firm farmaceutycznych produkujący teraz suplementy ziołowe wpłynęli skutecznie na zmianę tych przepisów), FDA wycofała się z kontroli suplementów w tym produktów ziołowych bez podania przyczyn a tym samym wbrew logice.

Teraz to Ty musisz dokonać właściwego wyboru - albo zakupisz przeciętne "buble" ,
albo dokonasz trafnego wyboru.

Twój lekarz raczej Ci nie pomoże w tym, gdyż naturalne suplementy i dieta nie są jego domeną, a on sam nie miał na studiach na ten temat specjalistycznych wykładów, o czym chyba wiesz..
Współczesny lekarz zajmuje się przede wszystkim lekami farmakologicznymi, podaje antybiotyki itp., a nie zajmuje się medycyną naturalną, dietą i suplementami tzw. dietetycznymi środkami spożywczymi.
Czy korzystając z konsultacji Twojego lekarza, zauważyłeś już podobny fakt?

Czy wiesz, że...
podczas jełczenia utleniony olej z ryb wytwarza przykry zapach i smak jak np. tran, a w celu zatrzymania tego zjawiska
w najlepszych produktach stosuje się tylko naturalne środki konserwujące np. silnie antyoksydacyjne w postaci zestawu tokoferoli czyli naturalną witaminę E?
Przykładem jest najlepszy w tej branży produkt Omega 3

Omega3

Firmy produkujące suplementy w USA oraz innych krajach, które z różnych względów nie starają się o prestiżowe atesty jakościowe (głównym powodem jest zbyt niski poziom ich  produktów), nie muszą też dokładnie wyszczególniać składników oraz substancji konserwujących na etykietach. Jeśli na etykiecie nie pisze o konserwantach, to nie oznacza, że ich tam nie ma...

Aby uniknąć sztucznych konserwantów, najlepsi w tej branży stosują wysoko specjalistyczne technologie np. dehydratyzacja czy liofilizacja dehydratyzacja czy liofilizacaja, a jeśli trzeba to stosują wyłącznie naturalne konserwanty silnie antyoksydacyjne, przeciwdziałające jełczeniu leczniczych olejków czy fermentacji leczniczych soków. Za tymi zabiegami idzie również wysoka jakość i wyższa cena specjalistycznego produktu.

Czy wiesz, że...
Podczas produkcji liofilizowanego soku z owoców noni, dodawane są naturalne antyoksydanty (tzn. przeciw utlenianiu się produktu - przeciwnowotworowe), doskonale zabezpieczające przed procesem fermentacji soku. Są to liofilizowane ekstrakty z owoców jeżyny, borówki i malin w ilości nie więcej niż  1,8 -2% całego soku noni. Zawierają silne antyoksydanty m.in. kwas elagowy z malin, antocyjany z borówek, naturalne składniki przeciwbakteryjne i barwiące z owoców jeżyny, owocowy kwas askorbinowy z bioflawonoidami w tym z kwercetyną, zestaw tokoferoli i inne naturalne składniki konserwujące o chemicznych obco brzmiących nazwach nadanych przez naukowców.

Noni

Liofilizowane ekstrakty roślin konserwujących, działają również dodatkowo leczniczo,  zabezpieczają w naturalny sposób sok z noni, nadając mu tym samym swój wspaniały aromat, smak i barwę.
Oczywistym jest zatem, iż CaliVita International w swoim produkcie Polinesian Noni stosuje najnowocześniejszą recepturę wytwarzania soku z owoców noni - recepturę na miarę XXI wieku.
W Polinesian Noni dzięki liofilizowanym ekstraktom roślinnym, zupełnie zminimalizowano "przykry" zapach i smak owoców noni nadając mu naturalne aromaty i smaki skomponowane z maliny, jeżyny i borówki (maksymalnie do 1,8% zawartości w soku noni). Więcej o tym produkcie tutaj>>

Teraz pilnie sprawdź czy na opakowaniu Twoich suplementów widnieje certyfikat  Good Manufacturing Practices (GMP)  dający Ci 100% gwarancji najwyższej jakości. Jeśli taki napis widnieje na oryginalnej etykiecie (patrz w języku angielskim) - masz produkt najlepszej jakości - to PIERWSZA LIGA SUPLEMENTÓW!
Jeśli posiadasz suplementy firmy
CaliVita International spełniające wszystkie rygorystyczne i najsurowsze wymogi wymagane na świecie, nie musisz się martwić o ich jakość - masz najlepsze pod tym względem suplementy do profilaktyki oraz do stosowania w celach leczniczych (w zwiększonych dawkach)!

To PIERWSZA LIGA WŚRÓD ŚWIATOWYCH SUPLEMENTÓW!!!

Do profilaktyki oraz w celach wspomagania leczenia szukaj wyłącznie ostro kontrolowanych produktów z prestiżowym atestem GMP lub FDA, produkowanych w najnowocześniejszej technologii.
To cechy, jakie posiadają suplementy CaliVita International.
Produkty te są wyjątkowe, gdyż aby ich działanie było najbardziej  skuteczne leczniczo, unika się stosowania obróbki termicznej np. pasteryzacji lub suszenia w wysokich temperaturach, co zniszczyłoby wiele cennych składników leczniczych.

Zatem stosowanie takich suplementów jak produkty CaliVita, daje Ci 100% bezpieczeństwo i najlepsze w swoim rodzaju suplementy. To skutecznie działające ponad 100 naturalnych produktów leczniczych w koncentracie oraz ich składników - m.in. ekstraktów roślinnych!
Produkty te sprzedawane są w całej Europie w tym w Polsce i Unii Europejskiej oraz w tak rygorystycznych krajach jak Szwecja, gdzie na rynek skandynawski zezwolenie sprzedaży otrzymują wyłącznie najlepsze firmy.
Aby zakupić produkty CaliVita International  lub najlepszy liofilizowany sok Polinesian Noni, zawierający wszystkie składniki lecznicze w skoncentrowanej ilości, nie trzeba chodzić do apteki, na bazar czy do sklepu ze zdrową żywnością. Tam ich nie kupisz! Znajdziesz tam raczej inne półsyntetyczne zamienniki,  tzw. "odpowiedniki" co opisane było powyżej.

A czy zastępcze tańsze środki chemiczne posiadają jakieś międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa?

Jak sądzisz?

Czysto naturalne produkty -  to znaczy chelatowane minerały i witaminy z bioflawonoidami w multiwitaminach do Twojej grupy krwi, czy liofilizowanej flory acidophilne w AC Zymes lub liofilizowanego soku z noni - Polinesian Noni zakupisz w sprzedaży bezpośredniej. Możesz zakupić tutaj w tańszych cenach klubowych.

Zastanów się…

W jakim celu decydujesz się na zakup suplementów?
Jeśli robisz to w celu poprawy swojego zdrowia, to czy nie warto wybrać produkty najlepszej jakości i z bezpieczne dla zdrowia?

To twoje zdrowie. Wybieraj mądrze!


ATESTY SUPLEMENTÓW CALIVITA - SPRAWDŹ


Chcesz wiedzieć wiecej:

Zanim zaszczepisz siebie lub swoje dziecko przeczytaj to koniecznie!
Jeśli cierpisz na wiele chorób i odwiedzasz wielu lekarzy specjalistów to znaczy że twój organizm pracuje nieprawidłowo. Tutaj poznasz sekret poprawy zdrowia
Czytaj tutaj

 

góra>>

 


 
zamów
pytanie